Centrum – Grunwaldzka 26
Nekrologi
Szukaj klepsydry
Najnowsze kondolencje
- Nekrolog Irena Dolatowska » Kabak (7 dni temu): Bardzo mi przykro. Bardzo brakuje takiej Osoby tu, na ziemi. Po ludzku mówiąc, za szybko. Oby Jej było dobrze po śmierci, niech Irena cieszy się radością Nieba i bliskością Ojca. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj Jej świeci.
- Nekrolog Kazimierz Kasprowicz » Justyna Kudrymska (2 tygodnie temu): Bardzo mi przykro Składam głębokie wyrazy współczucia Zawsze bedziesz wujku w moim sercu❤️ Przytulam was Ciociu Justynka Kudrymska(Gancarz) z rodziną
- Nekrolog Roman Zahoruiko » Загоруйко София Романовна (2 tygodnie temu): Папа, мы не общались. Я не знаю тебя в жизни у меня нет с тобой фотографий. Но, ты мой папа. Я не могу с тобой проститься, но я обязательно приеду к тебе, как будет возможность. Мама всю жизнь тебя ждала и молилась. Теперь она молится об твоём упокоении. Папа, папочка, папуля ты навеки в моем сердце. Твоя дочь София
- Nekrolog Piotr Andersohn » Jacek Janowski (2 tygodnie temu): Piotrze. Nie tak miało być. Do zobaczenia na niebiańskim boisku. Spoczywaj w pokoju.
- Nekrolog Kazimierz Kasprowicz » Jagoda Gancarz (2 tygodnie temu): Droga Elu, bardzo współczuję Tobie i Twojej rodzinie. Przykro pomyśleć, że nie ma już Kazia przy Tobie. Przytulam mocno i zawsze będę Was ciepło wspominać❤️ Jagoda Gancarz
- Nekrolog Kazimierz Kasprowicz » Elżbieta Zakrzewska (3 tygodnie temu): Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Kazimierza dla całej rodziny składa rodzina Zakrzewskich.
- Nekrolog Piotr Andersohn » Koleżanka (3 tygodnie temu): Za szybko .. Do zobaczenia po drugiej stronie.. Spoczywaj w pokoju
- Nekrolog Piotr Andersohn » Anonimowo (3 tygodnie temu): Zawsze uśmiechnięty i serdeczny.. Oddany w świat tenisowy z pozytywnym nastawieniem... Był jedną z tych osób, których obecność wnosiła spokój i dobrą energię, a zwykłe „dzień dobry” nabierało wyjątkowego znaczenia. Łączę wyrazy szacunku i szczerego współczucia.
- Nekrolog Piotr Andersohn » Kuzyn A. (3 tygodnie temu): Piotrze. Rozmawialiśmy przez telefon kilkukrotnie. Nigdy nie udało nam się spotkać osobiście. Wydawało się, że mamy mnóstwo czasu, bo wciąż jesteśmy młodzi. Niestety. Tylko nam się tak wydawało 😥😥😥. Wieczny odpoczynek racz Piotrowi dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
- Nekrolog Piotr Puchalski » Anna Puchalska (3 tygodnie temu): Tak trudno się pogodzić, tak trudno w to uwierzyć... Na zawsze w naszych sercach (*) Matka Chrzestna z Anią , Adamem i Agatą z rodzinami
