Biura w Bydgoszczy: Centrum – Grunwaldzka 26 Osowa Góra – Św. Maksymiliana Kolbego 28
Nekrologi
Szukaj klepsydry
Najnowsze kondolencje
- Nekrolog Kazimierz Kasprowicz » Justyna Kudrymska (6 godzin temu): Bardzo mi przykro Składam głębokie wyrazy współczucia Zawsze bedziesz wujku w moim sercu❤️ Przytulam was Ciociu Justynka Kudrymska(Gancarz) z rodziną
- Nekrolog Roman Zahoruiko » Загоруйко София Романовна (1 dzień temu): Папа, мы не общались. Я не знаю тебя в жизни у меня нет с тобой фотографий. Но, ты мой папа. Я не могу с тобой проститься, но я обязательно приеду к тебе, как будет возможность. Мама всю жизнь тебя ждала и молилась. Теперь она молится об твоём упокоении. Папа, папочка, папуля ты навеки в моем сердце. Твоя дочь София
- Nekrolog Piotr Andersohn » Jacek Janowski (2 dni temu): Piotrze. Nie tak miało być. Do zobaczenia na niebiańskim boisku. Spoczywaj w pokoju.
- Nekrolog Kazimierz Kasprowicz » Jagoda Gancarz (2 dni temu): Droga Elu, bardzo współczuję Tobie i Twojej rodzinie. Przykro pomyśleć, że nie ma już Kazia przy Tobie. Przytulam mocno i zawsze będę Was ciepło wspominać❤️ Jagoda Gancarz
- Nekrolog Kazimierz Kasprowicz » Elżbieta Zakrzewska (1 tydzień temu): Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Kazimierza dla całej rodziny składa rodzina Zakrzewskich.
- Nekrolog Piotr Andersohn » Koleżanka (1 tydzień temu): Za szybko .. Do zobaczenia po drugiej stronie.. Spoczywaj w pokoju
- Nekrolog Piotr Andersohn » Anonimowo (1 tydzień temu): Zawsze uśmiechnięty i serdeczny.. Oddany w świat tenisowy z pozytywnym nastawieniem... Był jedną z tych osób, których obecność wnosiła spokój i dobrą energię, a zwykłe „dzień dobry” nabierało wyjątkowego znaczenia. Łączę wyrazy szacunku i szczerego współczucia.
- Nekrolog Piotr Andersohn » Kuzyn A. (1 tydzień temu): Piotrze. Rozmawialiśmy przez telefon kilkukrotnie. Nigdy nie udało nam się spotkać osobiście. Wydawało się, że mamy mnóstwo czasu, bo wciąż jesteśmy młodzi. Niestety. Tylko nam się tak wydawało 😥😥😥. Wieczny odpoczynek racz Piotrowi dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
- Nekrolog Piotr Puchalski » Anna Puchalska (1 tydzień temu): Tak trudno się pogodzić, tak trudno w to uwierzyć... Na zawsze w naszych sercach (*) Matka Chrzestna z Anią , Adamem i Agatą z rodzinami
- Nekrolog Edward Bednarek » Danuta (2 tygodnie temu): Cierpienie w życiu doczesnym zamienia się w inny byt. Tak jest i tak już musi być. Uwolnienie od cierpienia i bólu, to wielka wartość. Pamiętajmy, kochajmy i nigdy nie zapominajmy o naszych bliskich, którzy odeszli. Kochajmy ich w naszych sercach i pielęgnujmy pamięć o ich uczuciach wobec nas. Pamiętajmy o nich...
